Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » Zamknięcie Forum GothicGame i Twierdzy Ognia
Zamknięcie Forum GothicGame i Twierdzy Ognia

Zamknięcie Forum GothicGame i Twierdzy Ognia

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 4 lutego 2018 w kategoriach: Bez kategorii

W grudniu we wpisie dotyczącym nowego szablonu strony (https://gothicgame.pl/nowy-szablon-strony-dalszy-plan-rozwoju-koniec-2017-2018/), wspomniałem o planie likwidacji Forum. Z dniem dzisiejszym, po prawie trzech latach istnienia, zostaje one zamknięte. Każdy, kto wpisze w przeglądarce jego adres, zostanie przekierowany na stronę główną. Powodem jest brak ruchu i aktywności użytkowników.

Jest też dobra wiadomość! Nowa strona Gallery zostanie opublikowana pod osobnym adresem. Pojawią się na niej opisy modyfikacji wydanych głównie od 2015 roku (w szczególności spolszczeń), galerie z nich oraz linki download. Strona będzie się również inaczej nazywała, ale więcej szczegółów poznacie w dniu premiery, co nastąpi zapewne w lutym, lub na początku marca (a może w 17 urodziny Gothica? 🙂 ).

Korzystając z okazji: kategorie wpisów na stronie głównej od teraz są podzielone na „działy” za pomocą kolorów. Fioletowy to standardowe wpisy oraz premiery i spolszczenia modyfikacji, ciemny czerwony to machinima, a ciemny niebieski jest charakterystyczny dla artykułów.