Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » » » Gothic w promocyjnych cenach! Jesienna wyprzedaż gier na Steam
Jesienna wyprzedaż na Steam

Gothic w promocyjnych cenach! Jesienna wyprzedaż gier na Steam

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 25 listopada 2017 w kategoriach: Gothic, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka, Gothic III, Zmierzch Bogów

Jesienna wyprzedaż na platformie Steam - Gothic w promocyjnych cenach!!!

Gothic w promocyjnych cenach!!! Gothic w promocyjnych cenach!!!

Witajcie! Od środy do wtorku do godziny 19:00 trwa jesienna wyprzedaż na platformie Steam. W tym czasie można również nominować swoją ulubioną grę do Nagród Steam. Zniżki są spore (w granicach od 75% do 80%). Przykładowo za ArcaniA + Gothic Pack zapłacimy 37,99 zł, zamiast 189,99 zł. Prawda że opłacalna inwestycja? Tabelę zniżek umieściłem jako obrazek artykułu. Porównanie poszczególnych “pakietów” znajduje się poniżej (kliknij “Czytaj dalej” jeśli jesteś na stronie głównej).

Przy okazji dodam, że nadal pamiętam o tych kilku artykułach co miały zostać opublikowane we wrześniu.  Wkrótce zostaną one umieszczone na stronie. Wcześniej nie zdążyliśmy tego zrobić z powodu prac nad przeniesieniem strony do systemu CMS. Jest jeszcze jedna kwestia. Dotyczy ona problemów z grą, które występują w wypadku systemów Windows 7/8/8.1/10. Już dawno powinniśmy opublikować artykuły na temat Jak uruchomić grę na nowszym sprzęcie. Pojawią się one już w tym tygodniu, bowiem będzie osobny artykuł dla Gothic i osobny dla Gothic II: Noc Kruka.

Porównanie poszczególnych "pakietów" Gothic dostępnych na Steam

Przejdź do sklepu platformy Steam

Witajcie! Od środy do wtorku do godziny 19:00 trwa jesienna wyprzedaż na platformie Steam. W tym czasie można również nominować swoją ulubioną grę do Nagród Steam. Zniżki są spore (w granicach od 75% do 80%). Przykładowo za ArcaniA + Gothic Pack zapłacimy 37,99 zł, zamiast 189,99 zł. Prawda że opłacalna inwestycja? Tabelę zniżek umieściłem jako obrazek artykułu. Porównanie poszczególnych “pakietów” znajduje się poniżej (kliknij “Czytaj dalej” jeśli jesteś na stronie głównej). Witajcie! Od środy do wtorku do godziny 19:00 trwa jesienna wyprzedaż na platformie Steam. W tym czasie można również nominować swoją ulubioną grę do Nagród Steam. Zniżki są spore (w granicach od 75% do 80%). Przykładowo za ArcaniA + Gothic Pack zapłacimy 37,99 zł, zamiast 189,99 zł. Prawda że opłacalna inwestycja? Tabelę zniżek umieściłem jako obrazek artykułu. Porównanie poszczególnych “pakietów” znajduje się poniżej (kliknij “Czytaj dalej” jeśli jesteś na stronie głównej). Gothic w promocyjnych cenach!!! Gothic w promocyjnych cenach!!!