Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » Stanisław Brudny i Dzieje Khorinis – Projekt Nestorzy
Stanisław Brudny i Dzieje Khorinis

Stanisław Brudny i Dzieje Khorinis – Projekt Nestorzy

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 5 lipca 2018 w kategoriach: Dzieje Khorinis, Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje

Ekipa tworząca modyfikację Dzieje Khorinis do gry Gothic II: Noc Krukaopublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube kolejny materiał serii Projekt Nestorzy. Tym razem został nam przedstawiony aktor Stanisław Brudny.Stanisław Brudny i Dzieje Khorinis

Pan Stanisław Brudny to 88 letni aktor, znany m.in z roli Zamiego w serialu Gumisie oraz Było sobie życie, czy Był sobie człowiek itd. Wiele z tych produkcji jest kojarzonych zapewne przez wielu z nas, z lat dzieciństwa i młodości. Materiał ma blisko 53 minuty. Jak na cały projekt przystało, przedstawia on m. in. najważniejsze role teatralne i dubbingowe.

Jednakże przede wszystkim opowiada nam historię wielkiego człowieka, a konkretniej opowiada o sobie sam aktor. Można wywnioskować, że jest to człowiek z dużym bagażem wiedzy życiowej. W swej opowieści, w szczególności skupia się na czasach II Wojny Światowej oraz rozwoju w czasach powojennych.

Aktualnie Dyżurny Staruszek, bo tak sam siebie Pan Stanisław nazywa, gra w Teatrze StudioDwóch scenachŻydowskim Teatrze. 

Moim zdaniem naprawdę warto obejrzeć ten materiał.

Lekrorzy: Mateusz Arasz Araszkiewicz, Stanisław Brudny, Tomasz Marzecki