Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Spolszczenie modyfikacji MorOrs (More ArmOrs)
MorOrs

Spolszczenie modyfikacji MorOrs (More ArmOrs)

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 14 lipca 2018 w kategoriach: Gothic, Modyfikacje

Bractwo Spolszczenia wydało spolszczenie modyfikacji do gry Gothic pt. MorOrs (More ArmOrs), autorstwa Bloodfly91.

Jest to modyfikacja rozszerzająca grę o kilka bezgildyjnych zbroi, które gracz może zdobyć lub znaleźć. Ale to nie wszystko: Mod wprowadza także specjalne pancerze dla prawie wszystkich przywódców, które są noszone wyłącznie przez nich, a niektóre istniejące już tekstury zastępowane są lepszymi.

Co więcej, modyfikacja usuwa niektóre znajome błędy i niedoskonałości oryginalnych pancerzy, w tym legendarny błąd przy lekkich spodniach Kopacza, który sprawiał, że część paska jego modelu była po prostu czarna. Lekka zbroja Najemnika została w pełni zastąpiona lepszą wersją, w której naramiennik nie jest po prostu „przyklejony” do ramienia gracza, a przymocowany do pancerza za pomocą paska. Niektóre modele zbroi (widoczne chociażby przy wyrzucaniu ich z ekwipunku) zostały przerobione lub całkowicie wymienione, np. ciężka zbroja Najemnika nie używa już modelu ciężkiej zbroi Strażnika.

Główna rozgrywka w zasadzie prawie się nie zmieniła. Poza dodaniem nowych opcji u Aidana, Cavalorna, Fiska, Swineya i Wilka nie naprawiono żadnych innych błędów, ponieważ tak naprawdę nie to jest celem tej modyfikacji.


Autorem opisu jest @Quasch
Oryginalny temat: http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=565


Galeria z modyfikacji MorOrs

Pobierz modyfikację Kliknij, by pobrać modyfikację