Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Spolszczenie modyfikacji GoMoN
GoMoN

Spolszczenie modyfikacji GoMoN

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 6 lipca 2018 w kategoriach: Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje

Bractwo Spolszczenia wydało spolszczenie modyfikacji GoMoN do gry Gothic II: Noc Kruka.

GoMoN to modyfikacja inspirowana Pokémonami, w której możemy toczyć pojedynki przeciwko trenerom i różnym potworom. Sami dobieramy ataki swoim towarzyszom czy też wyposażamy w dodatkowe przedmioty.

Grę zaczynamy jedną z dwóch postaci. Każda z nich zapewnia unikalne korzyści. W wiosce czekają na nas trenerzy z różnymi potworami i taktykami, aby pokazać, czego należy się spodziewać w głównej rozgrywce. W przeciwnym kierunku napotkamy całą masę dzikich zwierząt, które potrafią dać się we znaki. Maksymalnie możemy trzymać przy sobie trzy potwory.

W walce z trenerem wszystkie potwory walczą między sobą, przeciwko dzikim zwierzętom walka toczy się 1 na 1. Mod oferuje 6 trenerów, losowy respawn dzikich zwierząt, nowy soundtrack w trakcie walki oraz pełne polskie udźwiękowienie.

Sterowanie w modyfikacji GoMoN:

Pod N (w zakładce „Informacje ogólne”) wyjaśnione są podstawy rozgrywki.

Pod H otwieramy panel sterowania dla naszych potworów, gdzie możemy ustalić szyk, standardowy atak itd.

Pod B wyświetla nam się ekran statusu danego potwora. Strzałkami możemy przeskakiwać pomiędzy różnymi opisami.

W ekwipunku znajdują się wszystkie przedmioty, które nabyliśmy bądź znaleźliśmy. Po naciśnięciu LPM zostaniemy zapytani, na którego potwora ma zostać nałożony efekt.

Uwagi od Bractwa Spolszczenia:

U czarnoksiężnika była kiedyś dostępna gra przez internet, ale teraz już takiej opcji nie ma. Jeśli przypadkiem wybierzecie wyszukiwanie przeciwnika, naciśnijcie M, żeby to anulować.

Modyfikacja została przetłumaczona DialogGetterem, ale nawet tutaj program napotkał problemy (chyba pierwszy raz). Nie dało się w żaden sposób podmienić dialogów (kilka osób próbowało), dlatego byliśmy zmuszeni je usunąć, ale liczę, że nie będzie wam to zbytnio przeszkadzać.


Autorem opisu jest @Quasch
Oryginalny temat: http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=560


Galeria z modyfikacji GoMoN

Pobierz modyfikację Kliknij, by pobrać modyfikację