Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » Spolszczenie modyfikacji Dziki Kosmos
Dziki Kosmos

Spolszczenie modyfikacji Dziki Kosmos

Opublikowano przez GothicGame.UGU.PL dnia 1 września 2017 w kategoriach: ★ Archiwum strony (wpis archiwalny) ★, Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje

Kilka dni temu miała miejsce premiera spolszczenia modyfikacji do gry Gothic II; Noc Kruka pt. “Dziki Kosmos”. Polska wersja językowa została przygotowana przez Bractwo Spolszczenia.

Ta krótka modyfikacja prowadzi Bezimiennego bohatera wraz z jego czterema przyjaciółmi – Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem – na pewne niezamieszkałe ciało niebieskie.

Jak się po chwili okazuje, nie do końca tak to wygląda. Początkowo zahaczamy tylko o pojedynczych dzików szwendających się po okolicy, jednak z czasem, jakby z nicości, zaczynają się pojawiać ich coraz to większe watahy.

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie: Kto tu na kogo poluje?


Cechy modyfikacji:

* Gothic w kosmosie
* Bezimienny i jego 4 przyjaciół
* Krótki mod nawalankowy
* Bardzo trudna końcówka

Wpis został skopiowany z Forum Bractwa Spolszczenia (w większej części)
Oryginalny temat: http://www.bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=329

>>Download<<

Spolszczenie modyfikacji Spolszczenie modyfikacji Dziki Kosmos Spolszczenie modyfikacji Spolszczenie modyfikacji Spolszczenie modyfikacji Kilka dni temu miała miejsce premiera spolszczenia modyfikacji do gry Gothic II; Noc Kruka pt. “Dziki Kosmos”. Polska wersja językowa została przygotowana przez Bractwo Spolszczenia. Kilka dni temu miała miejsce premiera spolszczenia modyfikacji do gry Gothic II; Noc Kruka pt. “Dziki Kosmos”. Polska wersja językowa została przygotowana przez Bractwo Spolszczenia. Kilka dni temu miała miejsce premiera spolszczenia modyfikacji do gry Gothic II; Noc Kruka pt. “Dziki Kosmos”. Polska wersja językowa została przygotowana przez Bractwo Spolszczenia. Diego,

Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Diego, Lesterem, Gornem i Miltenem. Jak się po chwili okazuje, nie do końca tak to wygląda. Początkowo zahaczamy tylko o pojedynczych dzików szwendających się po okolicy, jednak z czasem, jakby z nicości, zaczynają się pojawiać ich coraz to większe watahy. Jak się po chwili okazuje, nie do końca tak to wygląda. Początkowo zahaczamy tylko o pojedynczych dzików szwendających się po okolicy, jednak z czasem, jakby z nicości, zaczynają się pojawiać ich coraz to większe watahy.