Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » Spolszczenie Gothic Sequel
Gothic Sequel

Spolszczenie Gothic Sequel

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 15 grudnia 2017 w kategoriach: Gothic Sequel

W dniu dzisiejszym świat ujrzało spolszczenie do już udostępnionego powszechnie addonu do Gothic 1 o nazwie Gothic Sequel. Zostało ono wykonane w 85% przez SequelPL Team.

Wielu z was wyczekiwało spolszczenia i wreszcie możemy go upublicznić po prawie 4 miesiącach prac. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić grając w niewydany dodatek. Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto wspierał nas i motywował chociażby miłym komentarzem pod postem. To spolszczenie powstało dla was i teraz macie szanse zobaczyć alternatywny rozwój serii w naszym ojczystym języku.

Osobiście jeszcze nie grałem w Gothic Sequel, ale w najbliższym czasie z chęcią przejdę po starej dobrej Kolonii na nowo.

 


Cytat pochodzi z opisu pod filmem, zamieszczonym poniżej


 

>> Pobierz addon ze spolszczeniem<<

 

Spolszczenie Gothic Sequel Spolszczenie Gothic Sequel Spolszczenie Gothic Sequel Wielu z was wyczekiwało spolszczenia i wreszcie możemy go upublicznić po prawie 4 miesiącach prac. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić grając w niewydany dodatek. Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto wspierał nas i motywował chociażby miłym komentarzem pod postem. To spolszczenie powstało dla was i teraz macie szanse zobaczyć alternatywny rozwój serii w naszym ojczystym języku. Wielu z was wyczekiwało spolszczenia i wreszcie możemy go upublicznić po prawie 4 miesiącach prac. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić grając w niewydany dodatek. Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto wspierał nas i motywował chociażby miłym komentarzem pod postem. To spolszczenie powstało dla was i teraz macie szanse zobaczyć alternatywny rozwój serii w naszym ojczystym języku. Wielu z was

wyczekiwało spolszczenia i wreszcie możemy go upublicznić po prawie 4 miesiącach prac. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić grając w niewydany dodatek. Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto wspierał nas i motywował chociażby miłym komentarzem pod postem. To spolszczenie powstało dla was i teraz macie szanse zobaczyć alternatywny rozwój serii w naszym ojczystym języku. Wielu z was wyczekiwało spolszczenia i wreszcie możemy go upublicznić po prawie 4 miesiącach prac. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić grając w niewydany dodatek. Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto wspierał nas i motywował chociażby miłym komentarzem pod postem. To spolszczenie powstało dla was i teraz macie szanse zobaczyć alternatywny rozwój serii w naszym ojczystym języku.