Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Premiera modyfikacji Turniej Mocy
Turniej Mocy

Premiera modyfikacji Turniej Mocy

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 6 sierpnia 2018 w kategoriach: Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje

Na forum Bractwa Gothica, została zaprezentowana modyfikacja do gry Gothic II Noc Kruka pt. Turniej Mocy (The Tournament Of Power). Autorem jest znany polski machinimer milo3481.

Jest to drobna modyfikacja wzorowana ostatnim arcem anime “Dragon Ball Super”. Wcielamy się w Son Goku i mamy za zadanie pokonać wszystkich zawodników w turnieju. Sam turniej to jedno wielkie battle royale na 80 osób. 

Cechy modyfikacji Turniej Mocy: 

  • mod na 5-10min, 
  • możliwość zagrania każdą formą Super Saiyanina (każda forma to inne statystyki i umiejętności),
  • 80 unikatowych zawodników, ze swoimi stylami walk, umiejętnościami i sekretami, 
  • każda nowa gra to inne podejście, gdyż ustawienie zawodników na arenie (i nasze wejście) jest generowane losowo (jest 8 wejść na arenę i 78 rozstawień zawodników),
  • podczas walki może dojść do zjawisk losowych, które mogą kompletnie zmienić rozkład sił na arenie

Galeria z modyfikacji Turniej Mocy:

Autorem opisu jest milo3481
Źródło: https://bractwogothica.pl/thread-1418.html

Parę słów od autora: Osobiście polecam grać w moda na wersji BEZ DX11. Co prawda DX ładniej będzie renderował modele nie z Gothica, ale mamy tu do czynienia z 80 NPC na ciasnej arenie, gdzie ciągle coś się dzieje. Jeżeli uważacie, że wasz komputer to udźwignie (a niektórzy moi testerzy mocno na to narzekali) to śmiało, grajcie z DX11. Raczej to jest oczywiste, ale napiszę, ponieważ obowiązkowy jest System Pack (nie ważne jaka wersja, testowałem na 1.1 i 1.7). Problemem jest to, że bez jego pomocy nie pojawi nam się model jednego zawodnika ((a możliwe, że nawet więcej) w wersji 1.7 uruchomcie tarcze w ini)). Zdaję sobie też sprawę, że licznik zawodników nie działa w 100% dobrze, ale zazwyczaj buguje się jak zostało 2-3 zawodników, a lepiej mieć informacje ilu mniej więcej przeciwników zostało więc zostawiłem go.

Pobierz modyfikację Kliknij, by pobrać modyfikację