Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Premiera modyfikacji Klasztor
Klasztor

Premiera modyfikacji Klasztor

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 15 maja 2018 w kategoriach: Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje

Magical Inquisition Team właśnie opublikował swoją modyfikację do Gothic II: Noc Kruka pt. “Klasztor”.
Na małą wysepkę pośrodku oceanu, na której znajduje się stary Klasztor, przybywa młody Inkwizytor – Baltasar. Wezwany, w niezwykle tajemniczym i rozpaczliwym liście od Neberona pojawia się, by wspomóc przyjaciela swojego ojca… Audiencja u Opata jest niezwykle trudna, a ciąg dziwnych zdarzeń coraz bardziej komplikuje sytuację i zagraża Inkwizytorowi – ten nie ma już wyjścia! Musi znaleźć sprzymierzeńców, rozwikłać tajemnicę wyspy i ujść z życiem z zastawionej na niego pułapki.

Modyfikacja stworzona przez Magical Inquisition Team, z założenia jest kryminałem w dusznym i mrocznym klimacie uniwersum Gothica.

Na małą wysepkę pośrodku oceanu, na której znajduje się stary Klasztor, przybywa młody Inkwizytor – Baltasar. Wezwany, w niezwykle tajemniczym i rozpaczliwym liście od Neberona pojawia się, by wspomóc przyjaciela swojego ojca… Audiencja u Opata jest niezwykle trudna, a ciąg dziwnych zdarzeń coraz bardziej komplikuje sytuację i zagraża Inkwizytorowi – ten nie ma już wyjścia! Musi znaleźć sprzymierzeńców, rozwikłać tajemnicę wyspy i ujść z życiem z zastawionej na niego pułapki. Modyfikacja stworzona przez Magical Inquisition Team, z założenia jest kryminałem w dusznym i mrocznym klimacie uniwersum Gothica. Na małą wysepkę pośrodku oceanu, na której znajduje się stary

Klasztor

przybywa młody Inkwizytor – Baltasar. Wezwany, w niezwykle tajemniczym i rozpaczliwym liście od Neberona pojawia się, by wspomóc przyjaciela swojego ojca… Audiencja u Opata jest niezwykle trudna, a ciąg dziwnych zdarzeń coraz bardziej komplikuje sytuację i zagraża Inkwizytorowi – ten nie ma już wyjścia! Musi znaleźć sprzymierzeńców, rozwikłać tajemnicę wyspy i ujść z życiem z zastawionej na niego pułapki. Modyfikacja stworzona przez Magical Inquisition Team, z założenia jest kryminałem w dusznym i mrocznym klimacie uniwersum Gothica.Na małą wysepkę pośrodku oceanu, na której znajduje się stary Klasztor, przybywa młody Inkwizytor – Baltasar. Wezwany, w niezwykle tajemniczym i rozpaczliwym liście od Neberona pojawia się, by wspomóc przyjaciela swojego ojca… Audiencja u Opata jest niezwykle trudna, a ciąg dziwnych zdarzeń coraz bardziej komplikuje sytuację i zagraża Inkwizytorowi – ten nie ma już wyjścia! Musi znaleźć sprzymierzeńców, rozwikłać tajemnicę wyspy i ujść z życiem z zastawionej na niego pułapki.