Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » Premiera IV odcinka machinimy Obłąkany
Obłąkany IV

Premiera IV odcinka machinimy Obłąkany

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 1 stycznia 2018 w kategoriach: Film poważny, Machinima

Wraz z nadejściem nowego roku jakubgil opublikował IV epizod swojego serialu poważnego pt. „Obłąkany”.

 

Streszczenie poprzednich odcinków:

Główny bohater – Paladyn Cedrik jest znakomitym wojownikiem z ogromnym bagażem doświadczenia. Gdy przygarnia pod swoje skrzydła młodego ucznia i wszystko wydaje się iść w najlepszym kierunku, otrzymuje tajemnicze wezwanie do ratusza. To niestety jedynie początek nadchodzących problemów…

W drugim epizodzie wspólny trening Cedrika i Ruperta zostaje niespodziewanie przerwany za sprawą tajemniczego listu nadesłanego z klasztoru. Pismo, zaadresowane do paladyna, opisuje fatalny stan zdrowia jego byłego ucznia, Elliota. Pomimo napiętej sytuacji w mieście, Cedrik decyduje się ostatecznie wyruszyć do klasztoru i spróbować pomóc magom.

Trzeci odcinek rozgrywa się w klasztorze. Po przybyciu do klasztoru, Cedrik zostaje zaprowadzony do spiżarni, gdzie ma spotkać swojego dawnego ucznia. Ku przerażeniu magów, komnata okazuje się pusta. W obliczu tak niefortunnego obrotu spraw, Najwyższa Rada zwraca się do paladyna z prośbą o przeprowadzenie śledztwa. Tymczasem w mieście, sytuacja również nie prezentuje się najlepiej.

Opis powstał na podstawie opisów poszczególnych odcinków