Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » Nowy szablon strony i dalszy plan rozwoju na koniec 2017 i 2018 rok
Nowy szablon strony GothicGame - Informacje o grach z serii Gothic

Nowy szablon strony i dalszy plan rozwoju na koniec 2017 i 2018 rok

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 20 grudnia 2017 w kategoriach: Bez kategorii

Witajcie! (w sumie to mógłbym się kiedyś inaczej przywitać 🙂). Otóż ostatnio zakończyliśmy prace nad nowym szablonem dla strony (dokładniej nad modyfikacją jednego z ogólnodostępnych popularnych szablonów). Dziś nadszedł czas na jego publikację. Jest on biało-fioletowy (zima?). Powinien być bardziej zoptymalizowany i przejrzystszy niż poprzedni. Niestety zrezygnowaliśmy ze slidera aktualności (na razie). Baner w nagłówku planujemy zmieniać wraz ze zmianą pory roku i innymi świętami.

I teraz plan na najbliższy czas. W tym roku postaram się opublikować jeszcze z 5 artykułów (trochę z Nocy Kruka, trochę z Gothic). Krótko po świętach (a może w święta) zostanie upubliczniony nowy dział strony, który wchłonie dział Modding gry.

W 2018 roku planem jest skończenie pisania i publikacji artykułów dotyczących pierwszej części gry. Być może zaczniemy Gothic II, ale wtedy priorytetem będzie Noc Kruka. O ile też znajdę nowych redaktorów dla strony, to również nastąpią spore zmiany w teamie. Jest też jedna ważna kwestia dotycząca Forum. Otóż od dawna Detorynian planuje opuścić Team, a ruch na Forum jest praktycznie zerowy (bo jednak ktoś oprócz botów wchodzi). Niestety nikt nie pisze nowych tematów itd., wobec czego planujemy zawiesić Forum poprzez tymczasową jego likwidację. Wtedy więcej czasu poświęcone zostanie galerią. Mamy w tej kwestii sporo do nadrobienia, ale wracamy do pierwotnego systemu, w którym były one tworzone. Wkrótce zostanie opublikowana nowa strona Gallery. Coraz bardziej strona się rozrasta i potrzebujemy coraz więcej ludzi (stary Team praktycznie już nie istnieje). Potrzebujemy osoby, które grałyby w modyfikacje, wykonywały z nich screeny i dobrze by było jakby mogły napisać kilka zdań z opinią własną na ich temat. Poszukiwani są też przede wszystkim redaktorzy, którzy pisaliby artykuły (aktualnie dotyczące Gothic II). Aktualnie więcej nie mam raczej aktualnie do powiedzenia.

Tak na koniec, to szczerze powiedziawszy główną stroną zajmuję się aktualnie tylko ja i nie wyrabiam z jej tworzeniem poprzez dodawanie nowych artykułów, ponieważ życie prywatne nie pozwala mi na to. Jednakże jedno jest pewne: nawet jeśli Team się rozpadnie całkowicie, to strona przetrwa, no chyba że i ja ją porzucę.

Nowy szablon strony. Nowy szablon strony. Nowy szablon strony. Nowy szablon strony. Nowy szablon strony.