Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » » » Larp Gothic- podsumowanie edycji 2018
Larp Gothic 2018

Larp Gothic- podsumowanie edycji 2018

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 15 grudnia 2018 w kategoriach: Aktualności, Gothic, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka, Gothic III

Na stronie internetowej Larp Gothic, pojawiło się podsumowanie tegorocznej edycji terenowej gry w ramach Konwentu Gier Terenowych “Orkon”, która odbyła się w dniach 21-22 lipca 2018 roku w Łutowcu (woj. śląskie).

Larp Gothic” jest terenową grą fabularną, inspirowaną popularną grą komputerową “Gothic”. Larp opowiada o wydarzeniach, jakie miały miejsce po utworzeniu magicznej bariery, jeszcze przed pojawieniem się bezimiennego (główny bohater gry, który ostatecznie zniszczył barierę).

Żródło: https://larpgothic.pl/informacje

Dla wszystkich pod Barierą stało się jasne, że Stary Obóz nie jest już jedyną siłą, z którą należy się liczyć Obok “czerwonych” wyrosły i zakorzeniły się na dobre dwa inne stronnictwa: Nowy Obóz oraz Bractwo Śniącego, które miały znaczący wpływ na kształt i przebieg ostatnich wydarzeń. Po tym jak uporano się z problemem dostępu do źródła magicznej rudy nastał podejrzanie spokojny czas.

Źródło: Podsumowanie