Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » Kilka zmian na stronie
Kilka zmian na stronie

Kilka zmian na stronie

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 3 lipca 2018 w kategoriach: Bez kategorii

Cześć wszystkim! W ciągu kilku ostatnich dni, pojawiło się kilka istotnych zmian na stronie, które chciałbym teraz omówić. Oto tych kilka zmian na stronie:

  1. Wprowadzenie możliwości komentowania – od niedawna można komentować wpisy ze strony głównej. Do tego celu jest wymagane posiadanie konta w serwisie Disqus, Google+, Facebook, czy WordPress. Niebawem zostanie aktywna tylko jedna metoda pisania komentarzy – to od Waszej aktywności będzie zależało która.
  2. Nowy wygląd na urządzeniach mobilnych – zdecydowałem się zaktualizować wygląd strony na urządzeniach mobilnych. Nowy szablon jest przejrzystszy oraz działają na nim poprawnie wszystkie funkcje.
  3. Nowe menu artykułów z Gothic 1 – z racji niepoprawnego wyświetlania się menu artykułów dotyczących gry Gothic 1, przygotowane zostało nowe, znajdujące się pod adresem https://gothicgame.pl/gothic-artykuly-w-kategorii/, na który można się dostać poprzez odnośnik „GOTHIC” na górze. Zagadnienia w nim zawarte, zostały podzielone na 6 grup – PODSTAWOWE INFORMACJE, WAŻNE POSTACIE, EKWIPUNEK, LOKACJE, MISJE/ZADANIA, GILDIE/FRAKCJE. W najbliższym czasie zostaną tak opracowane pozostałe działy strony.
  4. Ukrycie stron dotyczących Arcanii oraz Upadku Setarrif – w związku z tym, że w ciągu kilku najbliższych lat na 100% nie zacznę pisać i publikować wpisów oraz artykułów dotyczących tychże gier, postanowiłem je ukryć. Dzięki temu od razu można dostać się bezpośrednio do zakładek Gothic II, Nocy Kruka, Gothic III, Zmierzchu Bogów, czy TheBeginning.

Na koniec pragnę przypomnieć o tym, że poszukuję dziennikarzy dla strony. Więcej na ten temat pod adresem: https://gothicgame.pl/poszukujemy-dziennikarzy/.


Kilka zmian na stronie, Kilka zmian na stronie, Kilka zmian na stronie