Aktualnie znajdujesz się tutaj: » »
Gildie w Nowym Obozie

Gildie w Nowym Obozie


“Prędzej sami wysadzilibyście się w powietrze”

Bezimienny o magach wody zamieszkujących obóz, którzy chcieli wysadzić barierę w powietrze

Krety – odpowiedniki kopaczy ze Starego Obozu. Wydobywają rudę w Wolnej Kopalni. Nie muszą obawiać się ataku pełzaczy, ponieważ najemnicy ich przed nimi chronią. Są lepiej traktowani niż kopacze. W wolnym czasie popijają ryżówkę, w karczmie na jeziorze.

Szkodnicy – drobni złodzieje “kochający” napadać na konwoje z i do Starej Kopalni, w obozie nie robią problemów. Mogą bawić się w karczmie. Są świetnymi myślywymi, a ich dowódcą jest Lares.

Najemnicy – bardzo silni wojownicy – świetnie walczą w zwarciu i na dystans. Chronią magów wody, za co oni im płacą. Aby do nich dołączć, trzeba udowodnić iż jest się silnym. Dowódcą jest były generał armii królewskiej Rhobara II – Lee.

Magowie Wody – to słudzy Adanosa – strażnika niebiańskiej i ziemskiej harmonii. Specjalizują się magią wody. Najemnicy są ich ochroną. Handlują zwojami, runami, miksturami i artefaktami. Są właścicielami wielkiego kopca rudy, który chcą wysadzić, aby zniszczyć barierę. Aby do nich dołączyć, należy udowodnić iż jest się tego “zaszczytu” godnym. Najwyższym w hierarchii jest Saturas.