Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » » » Gothic II Żeglarze Burz – Wprowadzenie fabularne
Żeglarze Burz - Wprowadzenie fabularne

Gothic II Żeglarze Burz – Wprowadzenie fabularne

Opublikowano przez Arcymag Robar dnia 25 listopada 2018 w kategoriach: Aktualności, Film poważny, Gothic II: Noc Kruka, Modyfikacje, Żeglarze Burz

Na kanale Żeglarze Burz w serwisie YouTube, został opublikowany materiał filmowy, będący wprowadzeniem fabularnym dla modyfikacji do gry Gothic II: Noc Kruka, o tej samej nazwie, co kanał. Tworzy ją grupa theArtisans.

Wieloletnie, bratobójcze wojny osłabiły Wschodni Archipelag. Wyspy te, będące domem najlepszych żeglarzy zostały zjednoczone przez króla Archolos, Teodoryka. Krótki czas pokoju dobiegł końca, gdy z północy nadciągnęły orkowe galery. Archipelag stanął w obliczu nowej wojny, tym razem jednak wsypiarskie królestwo znalazło sojusznika, króla zachodnich krain, Rhobara II. Sojusz między dwoma królestwami wydawał się być najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji, jednak myrtański władca nie miał dobrych intencji. Przez mariaż i podłe sztuczki przejął władzę na Archipelagu, a na jego tronie posadził swoją córkę. W państwie doszło do fali buntów, które tłumiło myrtańskie wojsko wraz z brutalną inkwizycją, religijnym odłamem Kościoła Innosa. Jak w tak trudnej sytuacji odnajdzie się młody dezerter, który pragnie wrócić do domu? Tego dowiecie się niebawem.

Źródło: https://youtu.be/tJRUGS6dQh4

Żeglarze Burz – Wprowadzenie fabularne

Żeglarze Burz – Wprowadzenie fabularne