Aktualnie znajdujesz się tutaj: » » » » Gothic Gra Planszowa
Gothic Gra Planszowa

Gothic Gra Planszowa

Opublikowano przez GothicGame.UGU.PL dnia 6 października 2017 w kategoriach: ★ Archiwum strony (wpis archiwalny) ★, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka

Gothic Gra Planszowa

Czego to ludzie nie wymyślą… Jeden z Fanów gry Gothic wykonał grę planszową, nawiązującą do fabuły Gothic 2. Z tej okazji Doktor Borginson przygotował materiał wideo i opublikował na swoim kanale na YouTube. Przedstawia on w nim grę oraz wyjaśnia zasady. Zachęcamy do obejrzenia!

Poznajcie fanowski projekt pełnowymiarowej rozgrywki w Gothicowego rolpleja bez użycia komputera – gra została wymyślona i opracowana w całości przez jednego tylko fana tejże gry – Sebastiana Solczaka. Dołączcie do zabawy!


Opis w części skopiowany z kanału Doktora Borginsona


 

 

>> Pobierz grę planszową <<

 

>> Fanpage twórcy gry <<

Doktor Borginson Doktor Borginson Doktor Borginson Doktor Borginson Doktor Borginson Doktor Borginson Doktor Borginson Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Gothic Gra Planszowa Poznajcie fanowski projekt pełnowymiarowej rozgrywki w Gothicowego rolpleja bez użycia komputera – gra została wymyślona i opracowana w całości przez jednego tylko fana tejże gry – Sebastiana Solczaka. Dołączcie do zabawy! Poznajcie fanowski projekt pełnowymiarowej rozgrywki w Gothicowego rolpleja bez użycia komputera

– gra została wymyślona i opracowana w całości przez jednego tylko fana tejże gry – Sebastiana Solczaka. Dołączcie do zabawy! Poznajcie fanowski projekt pełnowymiarowej rozgrywki w Gothicowego rolpleja bez użycia komputera – gra została wymyślona i opracowana w całości przez jednego tylko fana tejże gry – Sebastiana Solczaka. Dołączcie do zabawy! Poznajcie fanowski projekt pełnowymiarowej rozgrywki w Gothicowego rolpleja bez użycia komputera – gra została wymyślona i opracowana w całości przez jednego tylko fana tejże gry – Sebastiana Solczaka. Dołączcie do zabawy! Czego to ludzie nie wymyślą… Jeden z Fanów gry Gothic wykonał grę planszową, nawiązującą do fabuły Gothic 2. Z tej okazji Doktor Borginson przygotował materiał wideo i opublikował na swoim kanale na YouTube. Przedstawia on w nim grę oraz wyjaśnia zasady. Zachęcamy do obejrzenia! Czego to ludzie nie wymyślą… Jeden z Fanów gry Gothic wykonał grę planszową, nawiązującą do fabuły Gothic 2. Z tej okazji Doktor Borginson przygotował materiał wideo i opublikował na swoim kanale na YouTube. Przedstawia on w nim grę oraz wyjaśnia zasady. Zachęcamy do obejrzenia!